Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 4MA148500Z3AACTGI
4MA148500Z3AACTGI
4MA148500Z3AACTGI
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 4MA148500Z3AACTGI luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 4MA148500Z3AACTGI
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus OSC MEMS 148.50MHZ LVPECL SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
140 pcs
Product parameter
Osa numero 4MA148500Z3AACTGI Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus OSC MEMS 148.50MHZ LVPECL SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 21911 pcs Tietolomake IDT4MA148500Z3
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Sarja 4MA Arvioinnit -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVPECL Muut nimet 4MA148500Z3
IDT4MA148500Z3AACTGI
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 148.5MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 148.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 100mA (Typ)