Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 4MA148500Z3BACTGI8
4MA148500Z3BACTGI8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 4MA148500Z3BACTGI8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 4MA148500Z3BACTGI8
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus OSC MEMS 148.50MHZ LVPECL SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 4MA148500Z3BACTGI8 Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus OSC MEMS 148.50MHZ LVPECL SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4496 pcs Tietolomake IDT4MA148500Z3
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 2.5V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Sarja 4MA Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVPECL Muut nimet IDT4MA148500Z3BACTGI8
IDT4MA148500Z3BACTGI8-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 148.5MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 148.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 95mA (Typ)