Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > 7007S55J8
7007S55J8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 7007S55J8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 7007S55J8
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 256K PARALLEL 68PLCC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4784 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 7007S55J8 Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 256K PARALLEL 68PLCC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4784 pcs Tietolomake IDT7007S,L
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 55ns
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V teknologia SRAM - Dual Port, Asynchronous
Toimittaja Device Package 68-PLCC (24.21x24.21) Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 68-LCC (J-Lead)
Muut nimet IDT7007S55J8
IDT7007S55J8-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
muistin tyyppi Volatile muistin koko 256Kb (32K x 8)
Muistipiiri Parallel Muistimuoto SRAM
Perusosan osanumero IDT7007 Access Time 55ns
Liittyvät tuotteet
70080K Image
  • Osa#:70080K
  • valmistajat:Talema
  • Kuvaus:XFRMR TOROIDAL 50VA THRU HOLE
  • Varastossa:3074
  • Osa#:7008
  • valmistajat:Bourns, Inc.
  • Kuvaus:INDUCT ARRAY 2 COIL 56.25UH T/H