Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > 7007S55PFI
7007S55PFI
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 7007S55PFI luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 7007S55PFI
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 256K PARALLEL 80TQFP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5450 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 7007S55PFI Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 256K PARALLEL 80TQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5450 pcs Tietolomake IDT7007S,L
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 55ns
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V teknologia SRAM - Dual Port, Asynchronous
Toimittaja Device Package 80-TQFP (14x14) Sarja -
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 80-LQFP
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) muistin tyyppi Volatile
muistin koko 256Kb (32K x 8) Muistipiiri Parallel
Muistimuoto SRAM Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Liittyvät tuotteet
70080K Image
  • Osa#:70080K
  • valmistajat:Talema
  • Kuvaus:XFRMR TOROIDAL 50VA THRU HOLE
  • Varastossa:3074
700810 Image
  • Osa#:700810
  • valmistajat:SCS
  • Kuvaus:BAG 8X10" MOISTURE BARRIER 1=1EA
  • Varastossa:169523
7008-SS Image
  • Osa#:7008-SS
  • valmistajat:RAF
  • Kuvaus:SHLDR SCREW CHEESE SLOTTED #6-32
70081K Image
  • Osa#:70081K
  • valmistajat:Talema
700812 Image
  • Osa#:700812
  • valmistajat:SCS
  • Kuvaus:BAG 8X12" MOISTURE BARRIER 1=1EA
  • valmistajat:Bourns, Inc.
  • Kuvaus:INDUCT ARRAY 2 COIL 56.25UH T/H