7025S55PF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 7025S55PF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 7025S55PF |
|---|---|
| Valmistaja | IDT (Integrated Device Technology) |
| Kuvaus | IC SRAM 128K PARALLEL 100TQFP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 7025S55PF | Valmistaja | IDT (Integrated Device Technology) |
|---|---|---|---|
| Määrä saatavilla | 5940 pcs | Tietolomake | 7025S,LIDT Suffixes |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) | Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu | 55ns |
| Jännite - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V | teknologia | SRAM - Dual Port, Asynchronous |
| Toimittaja Device Package | 100-TQFP (14x14) | Sarja | - |
| Pakkaus | Tray | Pakkaus / Case | 100-LQFP |
| Muut nimet | IDT7025S55PF IDT7025S55PF-ND |
Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C (TA) |