7025S55PF8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 7025S55PF8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 7025S55PF8 |
|---|---|
| Valmistaja | IDT (Integrated Device Technology) |
| Kuvaus | IC SRAM 128K PARALLEL 100TQFP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 7025S55PF8 | Valmistaja | IDT (Integrated Device Technology) |
|---|---|---|---|
| Määrä saatavilla | 5699 pcs | Tietolomake | 7025S,LIDT Suffixes |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) | Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu | 55ns |
| Jännite - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V | teknologia | SRAM - Dual Port, Asynchronous |
| Toimittaja Device Package | 100-TQFP (14x14) | Sarja | - |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) | Pakkaus / Case | 100-LQFP |
| Muut nimet | IDT7025S55PF8 IDT7025S55PF8-ND |
Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C (TA) |