Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > 70T3399S200BC
70T3399S200BC
70T3399S200BC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 70T3399S200BC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 70T3399S200BC
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 2M PARALLEL 256CABGA
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1106 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
12 pcs
Product parameter
Osa numero 70T3399S200BC Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 2M PARALLEL 256CABGA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1106 pcs Tietolomake IDT70T3339/19/99S
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu -
Jännite - Supply 2.4 V ~ 2.6 V teknologia SRAM - Dual Port, Synchronous
Toimittaja Device Package 256-CABGA (17x17) Sarja -
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 256-LBGA
Muut nimet IDT70T3399S200BC
IDT70T3399S200BC-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 4 (72 Hours)
muistin tyyppi Volatile muistin koko 2Mb (128K x 18)
Muistipiiri Parallel Muistimuoto SRAM
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 2Mb (128K x 18) Parallel 200MHz 3.4ns 256-CABGA (17x17) Kellotaajuus 200MHz