Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > 70T3509MS133BP
70T3509MS133BP
70T3509MS133BP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 70T3509MS133BP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 70T3509MS133BP
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 36M PARALLEL 256CABGA
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 316 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
6 pcs
Product parameter
Osa numero 70T3509MS133BP Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 36M PARALLEL 256CABGA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 316 pcs Tietolomake IDT70T3509M
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu -
Jännite - Supply 2.4 V ~ 2.6 V teknologia SRAM - Dual Port, Synchronous
Toimittaja Device Package 256-CABGA (17x17) Sarja -
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 256-BGA
Muut nimet IDT70T3509MS133BP
IDT70T3509MS133BP-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 4 (72 Hours)
muistin tyyppi Volatile muistin koko 36Mb (1M x 36)
Muistipiiri Parallel Muistimuoto SRAM
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 36Mb (1M x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 256-CABGA (17x17) Kellotaajuus 133MHz