Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Logiikka - FIFO: n muisti > 72V03L15J8
72V03L15J8
72V03L15J8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 72V03L15J8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 72V03L15J8
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC ASYNCH 2048X9 15NS 32-PLCC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4650 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 72V03L15J8 Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC ASYNCH 2048X9 15NS 32-PLCC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4650 pcs Tietolomake IDT72V01-06IDT Suffixes
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 3V ~ 3.6V
Toimittaja Device Package 32-PLCC (14x11.46) Sarja 72V
uusintalähetyksien Capability Yes Ohjelmoitava Liput Support No
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 32-LCC (J-Lead)
Muut nimet IDT72V03L15J8
IDT72V03L15J8-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
muistin koko 18K (2K x 9) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
toiminto Asynchronous FWFT Support No
expansion Depth, Width Datanopeus 40MHz
Nykyinen - Supply (Max) 60mA Linja Suunnattu Uni-Directional