Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Logiikka - FIFO: n muisti > 72V03L15JG
72V03L15JG
72V03L15JG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 72V03L15JG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 72V03L15JG
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC ASYNCH 2048X9 15NS 32-PLCC
(Yhdysvaltain dollareina)
64 pcs
Product parameter
Osa numero 72V03L15JG Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC ASYNCH 2048X9 15NS 32-PLCC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 10198 pcs Tietolomake IDT72V01-06IDT Suffixes
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 3V ~ 3.6V
Toimittaja Device Package 32-PLCC (14x11.46) Sarja 72V
uusintalähetyksien Capability Yes Ohjelmoitava Liput Support No
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 32-LCC (J-Lead)
Muut nimet IDT72V03L15JG
IDT72V03L15JG-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
muistin koko 18K (2K x 9) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Asynchronous
FWFT Support No expansion Depth, Width
Datanopeus 40MHz Nykyinen - Supply (Max) 60mA