Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Logiikka - FIFO: n muisti > 72V293L7-5PF
72V293L7-5PF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 72V293L7-5PF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 72V293L7-5PF
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC FIFO SYNC II 3.3V 80-TQFP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1469 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Osa numero 72V293L7-5PF Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC FIFO SYNC II 3.3V 80-TQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1469 pcs Tietolomake IDT72V2x3IDT Suffixes
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 3.15V ~ 3.45V
Toimittaja Device Package 80-TQFP (14x14) Sarja 72V
uusintalähetyksien Capability Yes Ohjelmoitava Liput Support Yes
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 80-LQFP
Muut nimet 800-1527
IDT72V293L7-5PF
IDT72V293L75PF
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
toiminto Synchronous FWFT Support Yes
expansion Depth, Width Datanopeus 133.3MHz
Nykyinen - Supply (Max) 35mA Linja Suunnattu Uni-Directional