Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Logiikka - FIFO: n muisti > 72V295L10PFG
72V295L10PFG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 72V295L10PFG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 72V295L10PFG
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC FIFO SUPERSYNC 10NS 64-TQFP
(Yhdysvaltain dollareina)
45 pcs
Product parameter
Osa numero 72V295L10PFG Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC FIFO SUPERSYNC 10NS 64-TQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1454 pcs Tietolomake IDT SuffixesIDT72V295/2105
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 3V ~ 3.6V
Toimittaja Device Package 64-TQFP (14x14) Sarja 72V
uusintalähetyksien Capability Yes Ohjelmoitava Liput Support Yes
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 64-LQFP
Muut nimet 800-1528
IDT72V295L10PFG
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
muistin koko 2.25M (128K x 18) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Synchronous
FWFT Support Yes expansion Depth, Width
Datanopeus 100MHz Nykyinen - Supply (Max) 60mA