IXFP36N30P3
IXFP36N30P3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IXFP36N30P3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IXFP36N30P3
Valmistaja IXYS Corporation
Kuvaus MOSFET N-CH 300V 36A TO220
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero IXFP36N30P3 Valmistaja IXYS Corporation
Kuvaus MOSFET N-CH 300V 36A TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 29737 pcs Tietolomake IXF(A,P)36N30P3
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V teknologia MOSFET (Metal Oxide)
Toimittaja Device Package TO-220AB Sarja HiPerFET™, Polar3™
RDS (Max) @ Id, Vgs 110 mOhm @ 18A, 10V Tehonkulutus (Max) 347W (Tc)
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-3
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 2040pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 10V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 300V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 300V 36A (Tc) 347W (Tc) Through Hole TO-220AB
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 36A (Tc)