IXFP4N100P
IXFP4N100P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IXFP4N100P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IXFP4N100P
Valmistaja IXYS Corporation
Kuvaus MOSFET N-CH 1000V 4A TO-220
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero IXFP4N100P Valmistaja IXYS Corporation
Kuvaus MOSFET N-CH 1000V 4A TO-220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 32925 pcs Tietolomake IXF(A,P)4N100P
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V teknologia MOSFET (Metal Oxide)
Toimittaja Device Package TO-220AB Sarja HiPerFET™, PolarP2™
RDS (Max) @ Id, Vgs 3.3 Ohm @ 2A, 10V Tehonkulutus (Max) 150W (Tc)
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-3
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 1456pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 26nC @ 10V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 1000V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 1000V 4A (Tc) 150W (Tc) Through Hole TO-220AB
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 4A (Tc)