Koti > Tuotteet > optoelektroniikka > Näyttömoduulit - LED-merkki ja numeerinen > INND-SS56DRAB
INND-SS56DRAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta INND-SS56DRAB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero INND-SS56DRAB
(Yhdysvaltain dollareina)
3750 pcs
Product parameter
Osa numero INND-SS56DRAB Valmistaja Inolux
Kuvaus 7-SEG. DISPLAY / SMD / SINGLE DI Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 82671 pcs Tietolomake INND-SS56 Series
Kategoria optoelektroniikka Aallonpituus - Peak 660nm
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 2V Koko / Dimension 0.748" H x 0.488" W x 0.128" D (19.00mm x 12.40mm x 3.25mm)
Sarja INND-SS56 Tehonkulutus (Max) 70mW
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 10-SMD, No Lead
Merkkien määrä 1 Kosteuden herkkyys (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Rating 8mcd Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant näytön tyyppi 7-Segment
Numero / Alpha Koko 0.56" (14.22mm) Yksityiskohtainen kuvaus Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Anode 2V 20mA 0.748" H x 0.488" W x 0.128" D (19.00mm x 12.40mm x 3.25mm) 10-SMD, No Lead
Nykyinen - Testi 20mA yhteinen Pin Common Anode