X9315TMZ-2.7
X9315TMZ-2.7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta X9315TMZ-2.7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero X9315TMZ-2.7
Valmistaja Intersil
Kuvaus IC XDCP 32-TAP 100K 3WIRE 8-MSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
960 pcs
Product parameter
Osa numero X9315TMZ-2.7 Valmistaja Intersil
Kuvaus IC XDCP 32-TAP 100K 3WIRE 8-MSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 34382 pcs Tietolomake X9315
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 2.7 V ~ 5.5 V
Toleranssi ±20% Lämpötilan kerroin (Typ) ±300 ppm/°C
kynttilä Linear Toimittaja Device Package 8-MSOP
Sarja XDCP™ Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyyppi) 400
Resistance (ohmia) 100k Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Niiden määrä 32 Lukumäärä Circuits 1
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) muistin tyyppi Non-Volatile
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä Up/Down (U/D, INC, CS) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 32 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-MSOP kokoonpano Potentiometer