X9315TPI-2.7
X9315TPI-2.7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta X9315TPI-2.7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero X9315TPI-2.7
Valmistaja Intersil
Kuvaus IC XDCP 32-TAP 100K 3WIRE 8-DIP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4276 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero X9315TPI-2.7 Valmistaja Intersil
Kuvaus IC XDCP 32-TAP 100K 3WIRE 8-DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4276 pcs Tietolomake X9315
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 2.7 V ~ 5.5 V
Toleranssi ±20% Lämpötilan kerroin (Typ) ±300 ppm/°C
kynttilä Linear Toimittaja Device Package 8-PDIP
Sarja XDCP™ Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyyppi) 400
Resistance (ohmia) 100k Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Niiden määrä 32 Lukumäärä Circuits 1
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) muistin tyyppi Non-Volatile
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant liitäntä Up/Down (U/D, INC, CS)
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 32 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-PDIP