WP9-S032VA1-R6000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta WP9-S032VA1-R6000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero WP9-S032VA1-R6000
Valmistaja JAE Electronics
Kuvaus CONN RCP 0.4MM NW 32POS DUAL SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
Product parameter
Osa numero WP9-S032VA1-R6000 Valmistaja JAE Electronics
Kuvaus CONN RCP 0.4MM NW 32POS DUAL SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 64090 pcs Tietolomake WP9-SzzzVA1 Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja WP9
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Rivien 2
Joitakin paikkoja 32 Napaluku 0.016" (0.40mm)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Valmistajan osanumero WP9-S032VA1-R6000
Pituus - Post (Kiima) 0.8mm Korkeus Board 0.031" (0.80mm)
ominaisuudet Solder Retention Laajennettu kuvaus 32 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Kuvaus CONN RCP 0.4MM NW 32POS DUAL SMD Yhteydenotto Finish Paksuus Gold