WP9-S040VA1-R500
WP9-S040VA1-R500
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta WP9-S040VA1-R500 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero WP9-S040VA1-R500
Valmistaja JAE Electronics
Kuvaus CONN RCP 0.4MM NW 40POS DUAL SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs1500 pcs
2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Osa numero WP9-S040VA1-R500 Valmistaja JAE Electronics
Kuvaus CONN RCP 0.4MM NW 40POS DUAL SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 72313 pcs Tietolomake WP9-SyyyVA1 DrawingWP9 Series Data Sheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja WP9
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Muut nimet 670-2828-2
Rivien 2 Joitakin paikkoja 40
Napaluku 0.016" (0.40mm) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Valmistajan osanumero WP9-S040VA1-R500 Pituus - Post (Kiima) 0.8mm
Korkeus Board 0.031" (0.80mm) ominaisuudet Solder Retention
Laajennettu kuvaus 40 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Kuvaus CONN RCP 0.4MM NW 40POS DUAL SMD