Koti > Tuotteet > Kaapeliasennukset > Jumper-johdot, Pre-Crimped Leads > ARASRSFRASRSF16K51A
ARASRSFRASRSF16K51A
ARASRSFRASRSF16K51A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ARASRSFRASRSF16K51A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ARASRSFRASRSF16K51A
Valmistaja JST
Kuvaus JUMPER RASRSF-61-250A 2"
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero ARASRSFRASRSF16K51A Valmistaja JST
Kuvaus JUMPER RASRSF-61-250A 2" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 181425 pcs Tietolomake RARSF Connector Series DatasheetARASRSFRASRSF16K51A Drawing
Kategoria Kaapeliasennukset lankatulkki 16 AWG
Sarja - Muut nimet 455-3230
Rivien 1 Napaluku 1
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Pituus 2.00" (50.80mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Black 16 AWG Jumper Lead Socket to Socket Brass 2.00" (50.80mm) Yhteydenotto Finish Paksuus -