Koti > Tuotteet > Kaapeliasennukset > Jumper-johdot, Pre-Crimped Leads > ARASRSFRASRSF20K152A
ARASRSFRASRSF20K152A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ARASRSFRASRSF20K152A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ARASRSFRASRSF20K152A
Valmistaja JST
Kuvaus JUMPER RASRSF-21-250A 6"
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero ARASRSFRASRSF20K152A Valmistaja JST
Kuvaus JUMPER RASRSF-21-250A 6" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 142255 pcs Tietolomake ARASRSFRASRSF20K152A Drawing
Kategoria Kaapeliasennukset lankatulkki 20 AWG
Sarja - Rivien 1
Napaluku 1 Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Pituus 6.00" (152.40mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Black 20 AWG Jumper Lead Socket to Socket Brass 6.00" (152.40mm) Yhteydenotto Finish Paksuus -