Koti > Tuotteet > Kaapeliasennukset > Jumper-johdot, Pre-Crimped Leads > ASPNDSPNI22K305
ASPNDSPNI22K305
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ASPNDSPNI22K305 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ASPNDSPNI22K305
Valmistaja JST
Kuvaus SPND-001T-C0.5-SPNI-001T-P0.5 12
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero ASPNDSPNI22K305 Valmistaja JST
Kuvaus SPND-001T-C0.5-SPNI-001T-P0.5 12 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 146592 pcs Tietolomake ASPNDSPNI22K305 Drawing
Kategoria Kaapeliasennukset lankatulkki 22 AWG
Sarja PNI Rivien 1
Napaluku 1 Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Pituus 12.0" (304.8mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Socket Tin 12.0" (304.8mm) Yhteydenotto Finish Paksuus -