Koti > Tuotteet > Kaapeliasennukset > Jumper-johdot, Pre-Crimped Leads > ASPNISPNI22K305
ASPNISPNI22K305
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ASPNISPNI22K305 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ASPNISPNI22K305
Valmistaja JST
Kuvaus JUMPER SPNI-001T-P0.5 X2 12"
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero ASPNISPNI22K305 Valmistaja JST
Kuvaus JUMPER SPNI-001T-P0.5 X2 12" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 140995 pcs Tietolomake ASPNISPNI22K305 Drawing
Kategoria Kaapeliasennukset lankatulkki 22 AWG
Sarja PNI Rivien 1
Napaluku 1 Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Pituus 12.0" (304.8mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 12.0" (304.8mm) Yhteydenotto Finish Paksuus -