Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Suorakulmaiset liittimet - kotelot > PNDP-12V-Z
PNDP-12V-Z
PNDP-12V-Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PNDP-12V-Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PNDP-12V-Z
Valmistaja JST
Kuvaus CONN HOUSING PND 2MM 12POS DUAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero PNDP-12V-Z Valmistaja JST
Kuvaus CONN HOUSING PND 2MM 12POS DUAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 533485 pcs Tietolomake PND Connector
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja PND
Rivien välit 0.197" (5.00mm) Piki 0.079" (2.00mm)
Pakkaus Bulk Muut nimet 455-2307
PNDP12VZ
Rivien 2 Joitakin paikkoja 12
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Latch Lock Yksityiskohtainen kuvaus 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Ivory 0.079" (2.00mm)