Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Suorakulmaiset liittimet - kotelot > PNDP-18V-Z
PNDP-18V-Z
PNDP-18V-Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PNDP-18V-Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PNDP-18V-Z
Valmistaja JST
Kuvaus CONN HOUSING PND 2MM 18POS DUAL
(Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
Product parameter
Osa numero PNDP-18V-Z Valmistaja JST
Kuvaus CONN HOUSING PND 2MM 18POS DUAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 368461 pcs Tietolomake PND Connector
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja PND
Rivien välit 0.197" (5.00mm) Piki 0.079" (2.00mm)
Pakkaus Bulk Muut nimet 455-2310
455-2310-ND
PNDP-18V-Z(P)
Rivien 2 Joitakin paikkoja 18
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Latch Lock Yksityiskohtainen kuvaus 18 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Ivory 0.079" (2.00mm)