Koti > Tuotteet > Kaapelit, johdot > Wire Wrap > R24Y-0100
R24Y-0100
R24Y-0100
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta R24Y-0100 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero R24Y-0100
Valmistaja Jonard Tools
Kuvaus WIRE WW 24AWG PVDF YELLOW 100'
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero R24Y-0100 Valmistaja Jonard Tools
Kuvaus WIRE WW 24AWG PVDF YELLOW 100' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Kaapelit, johdot lankatulkki 24 AWG
Sarja - Arvioinnit UL Style 1422
Pakkaus Roll Muut nimet K518
R24Y0100
Käyttölämpötila 105°C Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Valmistajan toimitusaika 2 Weeks Pituus 100' (30.5m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant takki Color Yellow
Takki (Insulation) Paksuus 0.005" (0.13mm) Takki (Eristys) Materiaali Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Takki (Insulation) Halkaisija 0.030" (0.76mm) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Wire Wrap 24 AWG Yellow Polyvinylidene Fluoride (PVDF) 100' (30.5m) Johdinlevyt Silver
Johdin materiaali Copper, Bare Johdinhalkaisija 0.019" (0.50mm)