Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > R24P3.3S/X2
R24P3.3S/X2
R24P3.3S/X2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta R24P3.3S/X2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero R24P3.3S/X2
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 1W
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero R24P3.3S/X2 Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8365 pcs Tietolomake RxxPxx Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 3.3V
Jännite - Isolation 6.4kV Jännite - tulo (Min) 21.6V
Jännite - tulo (Max) 26.4V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm) Sarja ECONOLINE RxxPxx
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 7-SIP Module, 4 Leads Muut nimet 10016395
Käyttölämpötila -40°C ~ 90°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 70%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 21.6V - 26.4V Input Nykyinen - Output (Max) 303mA