Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ALF40G562FP200
ALF40G562FP200
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALF40G562FP200 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALF40G562FP200
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALU 5600UF 20% 200V PRESSFIT
(Yhdysvaltain dollareina)
120 pcs
Product parameter
Osa numero ALF40G562FP200 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALU 5600UF 20% 200V PRESSFIT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4220 pcs Tietolomake ALF40 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.772" Dia (45.00mm) Sarja ALF40
Ripple Current @ Low Frequency 8.68A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 12.54A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole, Press-Fit
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.984" (25.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 28 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 4.213" (107.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 5600µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 40 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 5600µF Sovellukset General Purpose