Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ALF40G683EP040
ALF40G683EP040
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALF40G683EP040 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALF40G683EP040
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALU 68000UF 20% 40V PRESSFIT
(Yhdysvaltain dollareina)
216 pcs
Product parameter
Osa numero ALF40G683EP040 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALU 68000UF 20% 40V PRESSFIT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4424 pcs Tietolomake ALF40 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 40V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.575" Dia (40.00mm) Sarja ALF40
Ripple Current @ Low Frequency 12.71A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 13.47A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole, Press-Fit
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.984" (25.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 16 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 4.213" (107.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 17 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 68000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 17 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 68000µF Sovellukset General Purpose