Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ALS30A152NF500
ALS30A152NF500
ALS30A152NF500
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALS30A152NF500 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALS30A152NF500
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 500V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero ALS30A152NF500 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 500V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2715 pcs Tietolomake ALS30,31 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.032" Dia x 4.134" H (77.00mm x 105.00mm) Sarja ALS30
Ripple Current @ Low Frequency 10.6A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 17A @ 10kHz