Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ALS30A332NF450
ALS30A332NF450
ALS30A332NF450
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALS30A332NF450 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALS30A332NF450
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Product parameter
Osa numero ALS30A332NF450 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1786 pcs Tietolomake ALS30A332NF450 SpecALS30,31 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.032" Dia x 4.134" H (77.00mm x 105.00mm) Sarja ALS30
Ripple Current @ Low Frequency 13.8A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 21.2A @ 10kHz