Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ALS70A332DF200
ALS70A332DF200
ALS70A332DF200
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALS70A332DF200 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALS70A332DF200
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 200V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero ALS70A332DF200 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 200V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7616 pcs Tietolomake ALS70, 71 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.417" Dia (36.00mm) Sarja ALS70
Ripple Current @ Low Frequency 7.1A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 11.7A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.504" (12.80mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 61 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 4.213" (107.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 87 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 3300µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 87 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 3300µF