Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ALS70A332MF500
ALS70A332MF500
ALS70A332MF500
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALS70A332MF500 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALS70A332MF500
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero ALS70A332MF500 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2825 pcs Tietolomake ALS70, 71 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.598" Dia (66.00mm) Sarja ALS70
Ripple Current @ Low Frequency 12.3A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 19.7A @ 10kHz