Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0402C331M4JAC7867
C0402C331M4JAC7867
C0402C331M4JAC7867
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0402C331M4JAC7867 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0402C331M4JAC7867
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 330PF 16V U2J 0402
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero C0402C331M4JAC7867 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 330PF 16V U2J 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3098745 pcs Tietolomake U2J Dielectric, 10-50 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.022" (0.55mm)
lämpötila kerroin U2J Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)