Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0402C331M8HAC7867
C0402C331M8HAC7867
C0402C331M8HAC7867
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0402C331M8HAC7867 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0402C331M8HAC7867
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0402 330PF 10V ULTRA STA
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero C0402C331M8HAC7867 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0402 330PF 10V ULTRA STA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3033575 pcs Tietolomake Ultra Stable, X8R Dielectric
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.022" (0.55mm)
lämpötila kerroin X8R Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)