Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0603C123K8RACTU
C0603C123K8RACTU
C0603C123K8RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C123K8RACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C123K8RACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.012UF 10V X7R 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C0603C123K8RACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.012UF 10V X7R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1577517 pcs Tietolomake Ceramic Chip
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 10V Toleranssi 0.012µF
Paksuus (Max) X7R Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja C