Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0603C124J8RACTU
C0603C124J8RACTU
C0603C124J8RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C124J8RACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C124J8RACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.12UF 10V X7R 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C0603C124J8RACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.12UF 10V X7R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 766791 pcs Tietolomake X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.034" (0.87mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)