Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0603C334K9RACTU
C0603C334K9RACTU
C0603C334K9RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C334K9RACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C334K9RACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.33UF 6.3V X7R 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C0603C334K9RACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.33UF 6.3V X7R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 561801 pcs Tietolomake X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.034" (0.87mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)