Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0603C334M3VACTU
C0603C334M3VACTU
C0603C334M3VACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C334M3VACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C334M3VACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.33UF 25V Y5V 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C0603C334M3VACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.33UF 25V Y5V 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 703296 pcs Tietolomake Y5V Dielectric, 6.3-50 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.034" (0.87mm)
lämpötila kerroin Y5V (F) Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)