Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0805C150K2GACTU
C0805C150K2GACTU
C0805C150K2GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0805C150K2GACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0805C150K2GACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 15PF 200V NP0 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C0805C150K2GACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 15PF 200V NP0 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1031507 pcs Tietolomake C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.035" (0.88mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)