Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0805C150K3GACTU
C0805C150K3GACTU
C0805C150K3GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0805C150K3GACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0805C150K3GACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 15PF 25V NP0 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C0805C150K3GACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 15PF 25V NP0 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1040443 pcs Tietolomake C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.035" (0.88mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)