Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0805C155K4PACTU
C0805C155K4PACTU
C0805C155K4PACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0805C155K4PACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0805C155K4PACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1.5UF 16V X5R 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C0805C155K4PACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1.5UF 16V X5R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 511540 pcs Tietolomake X5R Dielectric, 4-50 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.035" (0.88mm)
lämpötila kerroin X5R Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)