Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0805C155K8PACTU
C0805C155K8PACTU
C0805C155K8PACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0805C155K8PACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0805C155K8PACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1.5UF 10V X5R 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero C0805C155K8PACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1.5UF 10V X5R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 352032 pcs Tietolomake X5R Dielectric, 4-50 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.035" (0.88mm)
lämpötila kerroin X5R Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja C Arvioinnit -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Muut nimet 399-3121-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 54 Weeks Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Low ESL
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
kapasitanssi 1.5µF Sovellukset General Purpose