Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0805C470M5GACTU
C0805C470M5GACTU
C0805C470M5GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0805C470M5GACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0805C470M5GACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 47PF 50V NP0 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C0805C470M5GACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 47PF 50V NP0 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1102131 pcs Tietolomake C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.035" (0.88mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)