Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0805C470MDGACTU
C0805C470MDGACTU
C0805C470MDGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0805C470MDGACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0805C470MDGACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 47PF 1KV NP0 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero C0805C470MDGACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 47PF 1KV NP0 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 817916 pcs Tietolomake High Voltage C0G Dielectric, CommercialC0805C470MDGACTU Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 1000V (1kV)
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.055" (1.40mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)