Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0805F124K3RACTU
C0805F124K3RACTU
C0805F124K3RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0805F124K3RACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0805F124K3RACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.12UF 25V X7R 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero C0805F124K3RACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.12UF 25V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 433767 pcs Tietolomake FO-CAP, X7R Dielectric 16-200 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.055" (1.40mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)