Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0805F183K1RACTU
C0805F183K1RACTU
C0805F183K1RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0805F183K1RACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0805F183K1RACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.018UF 100V X7R 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C0805F183K1RACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.018UF 100V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 897573 pcs Tietolomake FO-CAP, X7R Dielectric 16-200 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.035" (0.88mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)