Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1206C104F3JACAUTO
C1206C104F3JACAUTO
C1206C104F3JACAUTO
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1206C104F3JACAUTO luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1206C104F3JACAUTO
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.1UF 25V U2J 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C1206C104F3JACAUTO Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.1UF 25V U2J 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 72142 pcs Tietolomake U2J Dielectric, 10-50 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.039" (1.00mm)
lämpötila kerroin U2J Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja C Arvioinnit AEC-Q200
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Low Dissipation Factor, Low ESL
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF ±1% 25V Ceramic Capacitor U2J 1206 (3216 Metric)
kapasitanssi 0.1µF Sovellukset Automotive