Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1206C104F4HACAUTO
C1206C104F4HACAUTO
C1206C104F4HACAUTO
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1206C104F4HACAUTO luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1206C104F4HACAUTO
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1206 0.1F 16V ULTRA STAB
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero C1206C104F4HACAUTO Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1206 0.1F 16V ULTRA STAB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 108764 pcs Tietolomake Ultra Stable, X8R Dielectric
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.071" (1.80mm)
lämpötila kerroin X8R Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja C Arvioinnit AEC-Q200
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Low ESL, High Temperature
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF ±1% 16V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric)
kapasitanssi 0.1µF Sovellukset Automotive