Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1206C154M5RACTU
C1206C154M5RACTU
C1206C154M5RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1206C154M5RACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1206C154M5RACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.15UF 50V X7R 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C1206C154M5RACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.15UF 50V X7R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 503075 pcs Tietolomake X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.039" (1.00mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)